Tehniski radošā darbnīca skolēniem “Kā siltums nonāk līdz manām mājām”

2019-09-17

Sākoties jaunajam mācību gadam, uzņēmums "Ventspils siltums" arī šoruden skolu jauniešiem piedāvās bez maksas iepazīt siltumenerģijas ražošanas procesu izglītojošā programmā - tehniski radošajā darbnīcā “Kā siltums nonāk līdz manām mājām”, lai veicinātu interesi par dabaszinātnēm un tehniskajām jomām.

Interaktīvajā programmā, kas izveidota 2014.gadā sadarbībā ar SIA „Aspired”, uztverami tiek parādīts sarežģītais siltumenerģijas ražošanas process un kā siltums no katlumājas nonāk līdz patērētājam, tādejādi sekmējot jauniešu interesi gan par efektīvu resursu un enerģijas izmantošanu, gan arī enerģētikas jomu un apkārtējo vidi.

Radošajā darbnīcā skolēni iegūs ne tikai teorētisko informāciju, bet arī paši varēs aktīvi darboties, pielietojot dažādas metodes, instrumentus un mērierīces, kā arī veicot pierakstus.

Radošās darbnīcas piemērotas 7.-9.klašu skolēniem, grupās līdz 15-20 cilvēkiem.

Darbnīcas ilgums: ~ 90 minūtes

Norises vieta: skolā vai Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, uzņēmuma „Aspired” telpās.

Šogad pašvaldības SIA “Ventspils siltums” apmaksātās radošās darbnīcas būs iespējams apmeklēt 200 skolēniem, laika posmā no 30.septembra līdz 18.oktobrim.

Lai pieteiktu skolēnu grupas tehniski radošajai darbnīcai  “Kā siltums nonāk līdz manām mājām”,  aicinām skolotājus izvērtēt piedāvāto iespēju un sūtīt pieteikumus pa e-pastu egita.zelve@aspired.lv vai arī piesakoties pa tālruni 26629899.